Bartłomiej Danek dyrektorem w home.pl

Bartłomiej Danek został  Dyrektorem Marketingu i Sprzedaży home.pl. Będzie odpowiadał za strategię marketingową i sprzedaż wszystkich produktów oferowanych przez home.pl.  Nowo utworzone stanowisko objął z dniem 3 października br.

 

Przez ostatnie siedem lat Bartłomiej Danek był związany z firmą Microsoft. W tym czasie pełnił funkcję rzecznika prasowego, odpowiadał za produkty z grupy Information Workers (m.in. Office, Exchange, Sharepoint), a ostatnio Bartłomiej Danek dyrektorem w home.pl 1zajmował stanowisko Public Sector Managera.

Wcześniej pracował w instytucjach rządowych na stanowiskach  dyrektorskich w Ministerstwie Nauki i Informatyzacji oraz Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Karierę rozpoczął rozwijając firmę WebService, jako wiceprezes i współwłaściciel.

Bartłomiej Danek jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Prowadzi wykłady na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz w Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University. Pełni również funkcję eksperta w Centrum im. Adama Smitha.

Bartłomiej Danek objął kierownictwo nad Działem Marketingu i Sprzedaży, w skład którego (w wyniku konsolidacji) wejdą Dział Marketingu i Dział Rozwoju Biznesu. Odświeżona jednostka będzie odpowiadać w home.pl za kompleksowe działania komunikacyjne oraz sprzedażowe.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry