BBelements Ad Server współpracuje z Filmweb.pl

Opublikowano: 12 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

W październiku b.r. dostawca technologii adserwerowej nawiązał współpracę z największym polskim portalem filmowym Filmweb.pl.

„Na współpracę z BBelements zdecydowaliśmy się po długim namyśle. Przesądziła relacja ceny do jakości usług. Z BBelements korzystaliśmy dość długo będąc jeszcze w sieci IDMnet, tak więc znaliśmy już to narzędzie i byliśmy z niego zadowoleni” – mówi Krzysztof Michałowski, wydawca portalu.

Aleksander Banach, Managing Director BBelements dodaje: „Cieszę się że do naszego grona Klientów dołączył największy i najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy. Filmweb.pl oprócz obszernej bazy danych to również rozbudowany serwis społecznościowy, dzięki temu daje on reklamodawcom rozbudowane możliwości  targetowania. Dzięki naszej funkcjonalności Filmweb.pl będzie mógł jeszcze bardziej sprostać potrzebom reklamodawców.”

BBelements to system wykorzystywany przez sieci reklamowe, witryny oraz domy mediowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Sieciom i witrynom oferuje łatwe zarządzanie przestrzenią reklamową oraz rozbudowaną funkcjonalność  a agencjom i domom mediowym pomiar, monitoring i obsługę techniczną kampanii oraz obszerne i niezależne statystyki.

Hanna LaskowskaBBelements Ad Server współpracuje z Filmweb.pl

Podziel się!

O autorze

hania