BenQ S500 – składana mysz wielkości wizytówki

Opublikowano: 19 lutego 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

BenQ zaoferował kolejny model myszy komputerowej o wielkości wizytówki, łączącą estetykę z najwyższym komfortem i ergonomią. Dzięki opatentowanej technologii mechanicznej firmy BenQ mysz S500 ma zaledwie 13 mm grubości, ale jest wygodna w użyciu i oferuje zaawansowane funkcje zapewniając użytkownikowi komfort pracy.
Myszka S500 jest wyposażona w czujnik optyczny o rozdzielczości 800 dpi.
Aby aktywować mysz, wystarczy unieść górną część obudowy; urządzenie automatycznie przestawi się w ergonomiczną pozycję z klawiszami nachylonymi pod kątem 15 stopni. Niewielkie rozmiary połączono z wysoką ergonomią bez żadnych kompromisów, dzięki czemu mysz S500 stanowi doskonałe rozwiązanie dla mobilnych użytkowników biznesowych oraz wszystkich tych, którzy nie lubią touchpadów ani wskaźników klawiaturowych w laptopach. Co więcej, łatwo mieści się w kieszenie marynarki.

BenQ S500 – składana mysz wielkości wizytówki 1

Mysz BenQ S500 jest wyposażona w czujnik optyczny o rozdzielczości 800 dpi, który zapewnia precyzyjne śledzenie ruchu na wielu różnych powierzchniach. Przewód o długości 75 cm zapewnia wystarczającą swobodę ruchów, a specjalny mechanizm pozwala na automatyczne zwijania kabla USB. Wystarczy nacisnąć przycisk na spodzie obudowy, a kabel samoczynnie powinien się zwinąć do specjalnego schowka wykonanego w spodniej części obudowy myszki
Optyczna mysz BenQ S500 nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania i są zgodne z systemami Windows i Mac. BenQ S500 będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 59 zł z VAT. Gwarancja 24 miesiące door-to-door.

BenQ S500 – składana mysz wielkości wizytówki 2

Dane techniczne:
BenQ S500
Liczba przycisków    3 (kółko przewijania)
Wymiary    95mm (W) x 55mm (L) x 13mm (H)
Rozdzielczość optyczna    800DPI
Zasięg    75 cm (kabel)
Interfejs    USB

Zapraszamy do działu „TECH”

Hanna LaskowskaBenQ S500 – składana mysz wielkości wizytówki

Podziel się!

O autorze

hania