Bet-at-home.com z Przelewy24.pl

Bet-at-home.com podpisał umowę, dzięki której gracze będą mogli zasilać konta za pomocą popularnego systemu Przelewy24.pl. System pozwala na przelewy z 26 banków oraz możliwość zasilenia konta gracza kartą płatniczą. Serwis Przelewy24.pl zapewnia ochronę danych przekazywanych drogą elektroniczną poprzez międzynarodowy Thawte certificate posiadający 128-bitowy system bezpieczeństwa.

Dzięki transakcjom elektronicznym Przelewy24.pl wszystkie transfery depozytów przekazywane są natychmiast do odbiorców. Serwis Przelewy24.pl oferuje możliwości zapłaty kartą płatniczą. Dodatkowo, jeśli gracz nie posiada konta bankowego lub nie korzysta z bankowości elektronicznej, może utworzyć wcześniej przedpłatę na koncie serwisu, którą zapłaci w podobny sposób jak zlecenie przelewu. Na dokonanie płatności gracz otrzymuje w serwisie aż 15 minut. W tym czasie przeprowadzana jest weryfiakcja transakcji lub w przypadku wpłaty kartą płatniczą jej pozytywnej autoryzacji. Minimalna kwota wpłaty poprzez Przelewy24.pl wynosi 10 PLN, maksymalna to 1000 PLN.

„Bardzo istotnym elementem strategii naszej firmy jest reagowanie na potrzeby zglaszane przez naszych klientów – mówi Wojciech Sielicki, dyrektor ds. Relacji z Partnerami Międzynarodowymi, odpowiedzialny także za polski Dział Obsługi Klienta w bet-at-home.com – Uważnie rozważając ich sugestie postanowiliśmy wprowadzić kolejną opcje płatności jaką jest przelewy24.pl. Długie kolejki w bankach to przeszłość – teraz każdy, nie wychodząc z domu, w mgnieniu oka i o każdej porze dnia i nocy zarządza swoimi finansami. Poprzez stosowany w bet-at-home.com sprawdzony system SSL ze 128 bitowym systemem kodowania RSA, serwis jest w stanie zagwarantować graczom najwyższe środki bezpieczeństwa. Jednak każdy użytkownik powinien pamiętać, aby jego komputer był chroniony przed pozyskaniem poufnych informacji przez osoby trzecie – dodaje Sielicki”.

Najpopularniejszym sposobem wpłaty spośród wszystkich, z których obecnie korzystają użytkownicy bet-at-home.com, jest przelew bankowy (ponad 80 % użytkowników preferuje ten sposób płatności) oraz karta kredytowa (około 50% użytkowników wybiera ten sposób wpłaty). Wielu graczy korzysta z kilku możliwości wpłaty depozytu jednocześnie w celu doładowania konta gracza w serwisie bet-at-home.com.

Pozostałe formy wpłat na konto gracza dostępne w serwisie bet-at-home.com:
–    przelew bankowy
–    karta kredytowa
–    Moneybookers
–    UKASH
–    Paysafecard

Popularny już w Polsce i powszechnie używany serwis Przelewy24.pl z pewnością szybko zostanie przyjęty jako jeden z najczęstszych sposobów dokonywania przelewu, przez co być może wyprze tradycyjną i znaną użytkownikom bet-at-home.com tak zwaną „przedpłatę”.

bet-at-home.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry