Bezpieczne zakupy w sieci z BZWBK

http://bzwbk.pl/sklep – miejsce dla wszystkich osób kupujących online.
Pod tym adresem BZ WBK uruchomił Bankowe Centrum Bezpiecznych Zakupów. Na dobry początek bank oferuje programy antywirusowe.

Otwarty właśnie sklep On-Line w swojej pierwszej odsłonie oferuje szeroki wachlarz oprogramowania antywirusowego marki mks_vir służącego do ochrony komputerów domowych i firmowych.

Sklep jest pionierskim przedsięwzięciem realizowanym przez BZWBK we współpracy z firmą Blue Media z Sopotu – lidera na rynku płatności pre-paidowych, posiadającego wieloletnie doświadczenie w budowie i wdrażaniu systemów wsparcia sprzedaży w Internecie.

Podstawowym atutem Sklepu On-Line jest maksymalnie uproszczona procedura zakupu i oferowany najkrótszy czas realizacji zamówienia. Już po kilku minutach od dokonania płatności klient otrzymuje zamówioną licencję na oprogramowanie. Szybko, prosto i bezpiecznie.

Równie ważnym elementem wyróżniającym sklep spośród podobnych miejsc w sieci jest wydzielony obszar poświęcony informacjom i opiniom użytkowników na temat zakupionych produktów. Są to bardzo cenne wskazówki dla przyszłych klientów.

Wkrótce oferta sklepu zostanie rozszerzona o wiele nowych i ciekawych kategorii, wśród których każdy, kto  ceni sobie najwyższą jakość – gwarantowaną przez znane i cenione marki – będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Trzon oferty będą stanowiły produkty-nowinki głównie ze świata mody, komputerów i elektroniki, biżuterii i kosmetyków oraz multimediów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top