Bezpłatny numer dostępowy w easyCALL

Opublikowano: 4 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

W odpowiedzi na podwyżki cen Telekomunikacji Polskiej za połączenia z numerami 0-708 umożliwiającymi realizację usług łączności międzynarodowych, NEUTRON-IT wprowadził usługi tanich połączeń poprzez bezpłatny numer dostępowy 0-800 808 808 (dla telefonów komórkowych 22 331 94 77). Wprowadzona usługa, pozwala nie tylko na zachowanie dotychczasowego poziomu cen ale nawet na ich obniżenie. Połączenia są nawet sześciokrotnie tańsze niż w planie standardowym TP

i w zależności od kierunku kosztują od 26 groszy brutto za minutę (od 6 gr. brutto przy połączeniach z telefonu komórkowego).

Nowa usługa w sieci easyCALL umożliwia wykonywanie tanich połączeń zarówno na telefony stacjonarne jak i komórkowe na całym świecie (dotychczas poprzez 0-708 można było wykonywać połączenia tylko na telefony stacjonarne w wybranych kilkunastu kierunkach).

Za usługę klient płaci z góry wykupując jeden z dostępnych nominałów doładowania: 5, 15 lub 50 zł. Klient za doładowanie może zapłacić za pomocą wielu form płatności: SMS’a, karty kredytowej, Place z Inteligo, mTransfer, szybkiego przelewu międzybankowego z kilkunastu banków lub przekazu pocztowego. Kody wraz z instrukcją korzystania wyświetlają się na natychmiast po autoryzacji płatności na stronie potwierdzającej transakcje.

Ponieważ dostęp poprzez linie 0-800 808 808 jest całkowicie bezpłatny,

w przeciwieństwie do dotychczas dostępnych usług, klient easyCALL płaci za usługę dopiero od chwili nawiązania połączenia z rozmówca. Numer dostępny jest z całej Polski, a opłaty są zawsze takie same i nie zależą w żaden sposób od taryfy klienta.

Wpłacone środki mogą być wykorzystane nie tylko do połączeń poprzez numer dostępowy 0-800 ale również do wykonywania połączeń poprzez bezpłatne oprogramowanie komputerowe easyCALL jak również poprzez samą stronę www.easycall.pl bez instalowania żadnego oprogramowania. Czyni to usługę easyCALL najbardziej dostępną usługą tanich połączeń w Polsce.

Klient w każdej chwili może skontrolować stan swojego konta poprzez billing dostępny na stronach WWW zawierający miedzy innymi listę, czas i koszt wykonanych połączeń.

'W najbliższych planach mamy rozwój usługi, miedzy innymi wprowadzimy możliwość doładowania konta kartą kredytową bezpośrednio z telefonu' – mówi Michał Jakubowski – Prezes NEUTRON-IT. 'Transakcja taka będzie bezpieczna i z punktu widzenia klienta bardzo łatwa do przeprowadzenia. Polegać będzie na wybraniu numeru dostępowego,

a następnie wprowadzeniu numeru karty kredytowej i zaakceptowaniu transakcji. Nie wykluczamy też oferowania kart-zdrapek poza siecią Internet, dzięki czemu nasza usługa stanie się jeszcze bardziej powszechna' – dodaje.

http://telefon.easycall.pl

Sylwester KozakBezpłatny numer dostępowy w easyCALL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.