Bezprzewodowy internet czeka na logo

Ruszył organizowany przez Urząd Miasta Krakowa oraz Gazetę Wyborczą, konkurs na logo bezprzewodowego internetu. Tworząc autorski projekt logotypu, opracowując istniejące logo Krakowa lub logo Jubileuszu 750-lecia wygrać będzie można m.in. laptop wraz z oprogramowaniem o wartości 8 tysięcy złotych.
Prace przyjmowane są od 2 stycznia 2008 roku przez trzy kolejne tygodnie do 21 stycznia. Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie oficjalnego logotypu bezprzewodowej sieci internetowej działającej na terenie Krakowa. Logotyp wykorzystywany będzie przez Urząd Miasta Krakowa m.in. w materiałach promocyjnych i informacyjnych związanych z tą siecią. Każdy z uczestników zgłosić może wyłącznie jeden projekt. Regulamin konkursu wraz z załącznikami dostępny jest na stronach www.krakow.pl oraz www.krakow.gazeta.pl.

Prace nadesłane do konkursu oceni specjalnie powołane jury, w skład którego weszli m.in. Władysław Pluta – wykładowca Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie oraz Filip Berkowicz – pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds Kultury i Promocji Miasta. Ostateczne wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 4 lutego 2008.

Z bezprzewodowego internetu korzystać  już można w obrębie całego Rynku, ul. Grodzkiej, placu Wszystkich Świętych, Barbakanu, i pl. Matejki. Na budynkach w Starym Mieście umieszczono dotychczas 7 specjalnych nadajników, które umożliwiają korzystanie z sieci zarówno mieszkańcom, jak i turystom. Po zamontowaniu kolejnych nadajników – w 2008 roku, będzie ich w sumie 18.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry