Bezprzewodowy telefon Skype od USRobotics

USRobotics poszerzył swoją ofertę o kolejne produkty służące do komunikacji Skype – bezprzewodowy telefon USR9630 oraz słuchawka USR9631.
Aby korzystać z telefonii internetowej wystarczy podłączyć bazę USR9630 do zwykłej linii telefonicznej oraz do komputera z oprogramowaniem Skype poprzez port USB.

Urządzenie działa oczywiście także jak zwykły stacjonarny telefonon bezprzewodowy. Dodatkowo do tej samej bazy można podłączyć trzy słuchawki USR9631. Urządzenie przeznaczone jest do użytku domowego oraz dla biur.

Zastosowanie nowych urządzeń USRobotics pozwala na prowadzenie rozmów przez internet z dala od komputera. Zastosowana technologia DECT 6.0 nie koliduje z falami sieci bezprzewodowych standardu 802.11a/b/g czy urządzeniami Bluetooth. Zasięg telefonu to 50 m w pomieszczeniach zakmniętych i nawet 300 m na przestrzeniach otwartych. Rozmowy prowadzone przez urządzenie USRobotics nie ustępują jakością połączeniom tradycyjnym. Telefon wykorzystuje technologię redukcji szumów i pogłosu, gwarantuje też ciągłość transmisji głosu.

USR9630 wyposażony jest w szereg przydatnych funkcji, takich jak wskaźnik poziomu baterii, dźwiękowy sygnał granicy zasięgu i głośnik, umożliwiający prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym. Telefon wyposażony jest w przejrzysty wyświetlacz LCD i identyfikację numeru.

Nasze nowe telefony są idealnym rozwiązaniem dla mieszkań i biur, w których telefonia Skype dorównuje popularnością tradycyjnej. – komentuje Anurag Batta, Product Manager urządzeń VoIP w USRobotics – Rozmowy poprzez Skype mogą być prowadzone z dala od komputera. Połączenie usług VoIP i tradycyjnej telefonii w jednym urządzeniu to ogromna korzyść dla użytkowników – dodaje.

Liczba osób korzystających z telefonii Skype sięga obecnie 113 milionów. Urządzenia USRobotics pozwalą użytkownikom połączyć wygodę rozmów z dala od komputera z opłacalnością telefonii internetowej. Rozmowy pomiędzy klientami Skype są darmowe, a połączenia w ramach usług SkypeIn i SkypeOut z użytkownikami tradycyjnej telefonii są dużo tańsze niż w przypadku połączeń tradycyjnych.

Dystrybutorem USRobotics w Polsce jest RRC. Cena USR9630 to 299 zł netto, a USR9631 kosztuje około 139 zł netto.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry