Bing: więcej informacji dzięki Encyklopedii Britannice

Wyniki w wyszukiwarce Bing mają być bardziej informacyjne dzięki współpracy z Encyklopedią Britannicą. 

Microsoft nazywa projekt „Britannica Online Encyclopedia Answers”. Dodawać ma dodatkowe, encyklopedyczne informacje do wyniku wyszukiwania. Przypomina w ten sposób wprowadzony ostatnio przez Google Knowledge Graph.

Bing: więcej informacji dzięki Encyklopedii Britannice 1

Bing: więcej informacji dzięki Encyklopedii Britannice 2

Bing: więcej informacji dzięki Encyklopedii Britannice 3

Poszukujący informacji będą mogli teraz zobaczyć szybkie podsumowanie na dany temat, obrazek czy szereg użytecznych faktów czy danych liczbowych – w wynikach wyszkiwania. Oprócz informacji z Encyklopedii Britanniki, Bing linkuje do innych stron trzecich: Wikipedii, Freebase czy Qwiki. Wyszukiwarka współpracuje również z serwisem Wolfram Alpha.

Porozumienie z Encyklopedią Britannicą to kolejny etap wizualnego odświeżenia wyszukiwarki Bing. Przypomnijmy także: Microsoft ogłosił także, że za korzystanie z API Bing trzeba będzie zapłacić.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry