BiznesNet.pl pomaga zdobyć 5 mln zł

Co najmniej 5 000 000 PLN czeka na przedsiębiorców posiadających argumenty, które przekonają Prezesa Zarządu MCI Management – Tomasza Czechowicza, do zainwestowania w ich firmę. Fundusz wspiera branżę nowych technologii inwestując w przedsiębiorstwa z sektora mobilnego i łączności bezprzewodowej. Jest także zainteresowany udziałem w restrukturyzacji firm internetowych oraz informatycznych. Wspólnie z BiznesNet.pl, MCI Management organizuje dyskusję, która ma pomóc w przygotowaniu projektu inwestycyjnego i wspólnym budowaniu wartości firmy.

BiznesNet.pl uruchomił właśnie nową wersję forum dyskusyjnego, w ramach którego Michal Faber – Prezes Zarządu BiznesNet SA i moderator dyskusji, zapraszać będzie ekspertów różnych dziedzin, aby użytkownicy serwisu mogli wymieniać z nimi doświadczenia oraz pogłębiać swoją wiedzę czerpiąc bezpośrednio z najlepszych źródeł.

“Pierwszym z zaproszonych przez nas ekspertów jest Andrzej Jasieniecki – analityk inwestycyjny giełdowego funduszu Venture Capital MCI Management” – mówi Faber. “Aby dyskusja miała merytoryczny charakter, Pan Andrzej przygotował specjalnie dla czytelników serwisu www.BiznesNet.pl trzy prezentacje związane z analizą przedsięwzięć, zasadami tworzenia biznesplanu oraz metodami pozyskiwania finansowania”.

Jak mówi T. Czechowicz – “chodzi o to, żeby inicjatorzy projektów, które rozpatrujemy chcieli się uczyć, rozmawiali z nami, aby byli otwarci. Praca polegająca na przygotowaniu inwestycji, rozpoczyna się od podstaw takich jak założenia biznesowe, a nie od wyceny. Najpierw musimy się poznać i przedyskutować projekt”. Niestety nie ma fizycznej możliwości zorganizowania długiej debaty nad każdym przesyłanym do MCI projektem z osobna, dlatego wspólnie z BiznesNet SA organizowane są konferencje i dyskusja internetowa, dzięki czemu można ‘spotkać się’ z wieloma osobami jednocześnie. “Chcemy rozmawiać z pomysłodawcami naszych przyszłych inwestycji” – podkreślił Tomasz Czechowicz w wywiadzie udzielonym BiznesNet.pl. “Mam nadzieję, że kontakty na Forum www.BiznesNet.pl zaowocują ciekawymi, przemyślanymi propozycjami. Na takie właśnie czekamy” – dodał Prezes MCI Management.

http://www.biznesnet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry