BiznesNet.pl z gazeta.pl

Portal Gazeta.pl podjął współpracę z BiznesNet SA. W jej wyniku wzbogacony został serwis “Gospodarka” portalu Gazeta.pl m.in. o informacje z rynku e-commerce opracowywane przez redakcję wydawnictwa BiznesNet.pl. Jest to kolejny krok związany z realizacją strategii rozwoju informacyjnego portalu Gazeta.pl. Umowa Spółek oparta jest na licencji zezwalającej Agorze SA, właścicielowi Gazeta.pl, na publikację materiałów tworzonych w ramach portalu www.BiznesNet.pl.

BiznesNet to wyspecjalizowany dostawca informacji o sektorze Technologii Mediów i Telekomunikacji. Szczególnie cenne są te, związane z Internetem. “Wzbogacamy o nie serwisy gospodarcze przygotowywane przez dziennikarzy Gazety Wyborczej”.

“Nasza pozycja wśród dostawców specjalistycznych informacji gospodarczych w niszy e-biznesu została potwierdzona i umocniona przez partnerstwo z Agora SA” – mówi prezes BiznesNet SA Michał Faber. “Współpraca Gazety.pl ze spółką BiznesNet daje obu stronom duże korzyści. Jesteśmy przekonani, że nasi użytkownicy są zainteresowani informacjami przygotowywanymi przez BiznesNet, a obecność wyspecjalizowanych treści w portalu Gazeta.pl daje niewątpliwe korzyści promocyjne” – mówi Maciej Wicha, New Businness Developement Manager w portalu Gazeta.pl.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry