BiznesNet.pl z gazeta.pl

Portal Gazeta.pl podjął współpracę z BiznesNet SA. W jej wyniku wzbogacony został serwis „Gospodarka” portalu Gazeta.pl m.in. o informacje z rynku e-commerce opracowywane przez redakcję wydawnictwa BiznesNet.pl. Jest to kolejny krok związany z realizacją strategii rozwoju informacyjnego portalu Gazeta.pl. Umowa Spółek oparta jest na licencji zezwalającej Agorze SA, właścicielowi Gazeta.pl, na publikację materiałów tworzonych w ramach portalu www.BiznesNet.pl.

BiznesNet to wyspecjalizowany dostawca informacji o sektorze Technologii Mediów i Telekomunikacji. Szczególnie cenne są te, związane z Internetem. „Wzbogacamy o nie serwisy gospodarcze przygotowywane przez dziennikarzy Gazety Wyborczej”.

„Nasza pozycja wśród dostawców specjalistycznych informacji gospodarczych w niszy e-biznesu została potwierdzona i umocniona przez partnerstwo z Agora SA” – mówi prezes BiznesNet SA Michał Faber. „Współpraca Gazety.pl ze spółką BiznesNet daje obu stronom duże korzyści. Jesteśmy przekonani, że nasi użytkownicy są zainteresowani informacjami przygotowywanymi przez BiznesNet, a obecność wyspecjalizowanych treści w portalu Gazeta.pl daje niewątpliwe korzyści promocyjne” – mówi Maciej Wicha, New Businness Developement Manager w portalu Gazeta.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top