Blog.interia.pl z plikami video

Opublikowano: 19 grudnia 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

INTERIA.PL daje użytkownikom serwisu blog.interia.pl możliwość dołączania plików video do swoich internetowych dzienników.

Opcja zamieszczenia filmów na własnym blogu jest dostępna od połowy grudnia. Teraz oprócz tradycyjnych wpisów i zdjęć, każdy może umieścić w blogu również materiał video. W tym celu wystarczy wgrać plik do serwisu video.interia.pl i skopiować znajdujący się pod filmem link do pola edytora tekstu w panelu administracyjnym danego bloga.

„Usługa video jest kolejnym krokiem w ewolucji blogów INTERIA.PL. Obserwując popularność wszelkich materiałów video w internecie chcemy zachęcić użytkowników do wzbogacania swoich blogów takimi właśnie materiałami. Właściwie nic nie stoi na przeszkodzie, aby klasyczne notki tekstowe całkowicie zastąpić materiałem video. Na całym świecie takie blogi, a raczej VideoBlogi, stają się coraz bardziej popularne i mamy nadzieje, że wzbudzą zainteresowanie również wśród polskich użytkowników internetu”. – mówi Marcin Hajek, kierownik ds. serwisów komunikacyjnych INTERIA.PL.

Zamieszczanie filmów wideo w blogach jest bardzo proste i nie wymaga spełniania specjalnych warunków technicznych (opis kroków jakie trzeba wykonać znajduje się pod adresem: http://blog.interia.pl/pomoc?inf=848591). Maksymalna wielkość plików to 100 MB, natomiast długość filmu nie może przekroczyć 10 minut.

www.interia.pl

Hanna LaskowskaBlog.interia.pl z plikami video

Podziel się!

O autorze

hania