Blog Roku 2008 – konkurs dla polskich blogerów rozpoczęty

Portal Onet.pl po raz czwarty ogłosił konkurs na najlepsze blogi 2008 roku w polskiej blogosferze. Laureatów nagród głównych i zwycięzców w dziesięciu kategoriach poznamy 12 lutego 2009 roku.

Konkurs Blog Roku integruje środowisko polskich użytkowników blogosfery. Po raz kolejny internauci mogą zgłaszać do konkursu blogi z całej polskiej blogosfery, niezależnie od tego z jakiej platformy korzystają. Wyboru najlepszych blogów w konkursie, w dziesięciu kategoriach tematycznych dokonają internauci oraz specjalnie powołana Kapituła Konkursu.

W tegorocznym Jury znalazły się znane osobowości ze świata kultury i mediów: Dorota Wellman, Tadeusz Sznuk, Jarosław Flis, Jacek Żakowski, Monika Rogozińska, Wojciech Mann, Rafał Bryndal, Sławomir Shuty, Grupa Twożywo i zespół Nefer.

Blogi można zgłaszać do konkursu w dziesięciu kategoriach: Ja i moje życie (pamiętniki osobiste), Moje pasje i zainteresowania (blogi tematyczne), Blogi profesjonalistów, Polityka, Podróże i szeroki świat, Foto, Video, Komiks, Literackie, Kultura, Absurdalne i Off-owe, Teen.

W wyniku głosowania internautów oraz oceny Kapituły konkursu, zostanie wyłonionych 15 zwycięskich blogów: 10 Najlepszych Blogów 2008 roku w 10 kategoriach tematycznych, 2 Blogi Blogerów oraz Blog Roku 2008 i 2 Wyróżnienia Główne. Ponadto przewiduje się przyznanie pozakonkursowych wyróżnień specjalnych dla osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do popularyzacji i rozwoju polskiej blogosfery.

Wynik głosowania internautów zostanie opublikowany  9 lutego 2009 w serwisie konkursowym www.blogroku.pl. Pod tym adresem zapoznać się można także z zasadami oraz ze szczegółowym regulaminem konkursu.

Wynik obrad Kapituły – przyznane tytuły, wyróżnienia i nagrody – zostanie ogłoszony 12 lutego 2009 w trakcie specjalnej uroczystości. Nagrodami w konkursie są, m.in.: voucher na podróż marzeń,  skutery i laptopy . Łączna wartość nagród to ok. 80 tysięcy złotych.

Patronami medialnymi konkursu są: Bluszcz, Dziennik.pl, Newsweek, Plejada.pl, Radio Zet, TVN, TVN24.

www.blogroku.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry