Blog Roku 2008 – konkurs rozstrzygnięty

Znamy już laureata głównej nagrody w konkursie Blog Roku 2008. Wczoraj w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie organizowanym przez Onet.pl pod patronatem Blog.pl. Poznaliśmy również zwycięzców w 10 kategoriach tematycznych, zdobywców wyróżnień głównych, nagrody internautów oraz wyróżnień specjalnych.

Wczoraj o godzinie 20.00 odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Blog Roku 2008, podczas której poznaliśmy wszystkich zwycięzców.

Kapituła konkursu w składzie Dorota Wellman, Tadeusz Sznuk, Jarosław Flis, Jacek Żakowski, Monika Rogozińska, Wojciech Mann, Rafał Bryndal, Sławomir Shuty, Grupa Twożywo i zespół Nefer postanowiła przyznać tytuł Blog Roku 2008 blogowi http://mojtata.blog.onet.pl pisanemu przez 14-letnią blogerkę.

zwyciezczyni„Jestem w szoku, nie spodziewałam się głównej wygranej w tym konkursie” – powiedziała Patrycja, odbierając statuetkę Złotego Pióra i voucher na “podróż marzeń” o wartości 15. tys. zł, jako najlepsza blogerka 2008 roku.

Patrycja przyznała, że oswoiła się z myślą, że dostanie jedną z nagród w kategorii “Teen” za blog Mój Tata!, ale kompletnie nie spodziewała się głównej nagrody w całym konkursie. Jurorów wzruszyła historia dziewczynki, która zaczęła prowadzić zapiski po śmierci ojca, by – jak pisze – uporać się z bólem po stracie najbliższej osoby.

Nastolatka na galę przyjechała z mamą. To jej podziękowała w pierwszej kolejności za to, że wytrzymuje z “tak szaloną nastolatką”. Podziękowała też zmarłemu tacie, że “nad nią czuwa”. Zadeklarowała, że wygrana nie spowoduje zaprzestania prowadzenia blogu i dalej będzie pisać “do taty i dla taty”. Patrycja nie wie jeszcze, dokąd pojedzie w “podróż marzeń”. Jedno jest pewne – na wycieczkę zabierze mamę.

Lider zespołu Nefer, wręczając 14-latce nagrodę za najlepszy blog w kategorii “Teen” (do 16. roku życia) zacytował ze sceny powiedzenie: “utwór można wykonać czysto, równo i do dupy”. Tłumacząc swój wybór, powiedział, że członkowie zespołu oceniali blogi jak utwory muzyczne. Wiele było takich właśnie “czystych i równych” – z dobrą grafiką, bezbłędnie napisanymi notkami, ale “brakowało im tego czegoś”. I ten właśnie brakujący pierwiastek znaleźli na blogu Patrycji.

Tytuł Blog Roku 2008 w 10 kategoriach tematycznych zdobyły:

Tegoroczna Gala wręczenia nagród Blog Roku 2008 odbyła się w restauracji Rondo Royal w Warszawie. Wieczór poprowadził Olivier Janiak. Gwiazdą wieczoru był zespół Audiofeels – finalista pierwszej polskiej edycji programu TVN ‘Mam Talent’.

Strona zwycięskiego bloga:  http://mojtata.blog.onet.pl

www.blogroku.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry