Blogerzy i twórcy Blox.pl spotkają się w Warszawie

Internauci z całej Polski blogujący w Blox.pl oraz twórcy i opiekunowie serwisu spotkają się w najbliższy piątek na wspólnej imprezie w Warszawie.
Uczestnicy zjazdu bawić się będą w klubie Maska. Imprezę poprzedzi spotkanie w siedzibie Agory, wydawcy portalu Gazeta.pl, do którego należy serwis Blox.pl.

– Jestem pozytywnie zaskoczony odzewem użytkowników Blox.pl, swój udział zadeklarowało ponad osiemdziesiąt osób – mówi Michał Olszewski z Blox.pl. – Blogerzy z całej Polski przyjeżdżają, żeby się poznać i razem bawić. Cieszę się, że będę mógł osobiście poznać ludzi, którzy prowadzą u nas blogi i razem tworzą wyjątkową społeczność Blox.pl. Spotkanie będzie także doskonałą okazją do zaprezentowania kilku nowości.

W środę, 27 czerwca br., wystartował blog Opener.Blox.pl, który tworzony będzie przez uczestników tegorocznego Open’er Festiwal w Gdyni. Relacje z festiwalu będzie mógł na nim zamieścić każdy, kto na odpowiedni numer przyśle SMS lub MMS ze zdjęciem swojego autorstwa. Fragmenty bloga publikowane będą także w portalu Gazeta.pl, Gazecie Wyborczej oraz jej serwisie, GazetaWyborcza.pl.

Blox.pl należy do czołówki polskich serwisów blogowych. Jako serwis portalu Gazeta.pl zaliczany jest do kategorii Społeczności, w której portal zajmuje drugie miejsce w polskim internecie. Blox.pl charakteryzuje się dużą ilością blogów tematycznych, posiadających wartość merytoryczną oraz wpływowych blogów, jak Kataryna.Blox.pl, Stopfanatykom.Blox.pl, Zjadamyreklamy.Blox.pl czy Supergigant.Blox.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top