Blue Media: płatności elektronicznych za faktury TPSA

Płatności za faktury telefoniczne można realizować przez Internet Blue Media obsługuje transakcje zapłaty za fakturę elektroniczną w TPSA. Oszczędność czasu, papieru i terminowość zapłaty to podstawowe zalety wprowadzonej przez Telekomunikację Polską SA i banki usługi płatności online.
TP SA wprowadziła opcję regulowania zapłaty za rachunek telefoniczny w trybie online, przy użyciu Lukas ePrzelewu oraz Płać z Nordea. Faktury elektroniczne wyposażone są w kwalifikowany podpis cyfrowy co jest gwarancją pełnego bezpieczeństwa przy realizowaniu opłaty oraz zgodności z wymogami prawa w zakresie e-faktury. Wdrożenie realizowane jest we współpracy z Blue Media, która obsługuje również system od strony technicznej.

– Obsługujemy ponad  8  mln klientów i widzimy, że nasi klienci coraz chętniej korzystają z nowoczesnych form płacenia za rachunki przez  Internet. W naszym przypadku jest to usługa płatności elektronicznej tp, dedykowana dla Klientów e-faktury, która online pozwala wygodnie i co ważne całkowicie darmowo opłacić fakturę. Dlatego będziemy je promować – mówi Rafał Markiewicz, dyr Departamentu Fakturowania i Rozliczeń TP. – Dzięki współpracy z Lukas Bankiem i Nordea Bank Polska udało się wprowadzić płatność tzw. przelewem bezpośrednim (pay-by-link) bez konieczności wypełniania szczegółowych danych do przelewu – dodaje R. Markiewicz.

Klient, który chce dokonać płatności przez Internet musi wyrazić zgodę na otrzymywanie faktur pocztą elektroniczną. Następnie na adres mailowy każdego miesiąca otrzyma podpisaną elektronicznie fakturę w postaci PDF z aktywnym linkiem do płatności online.

Realizacja płatności to zaledwie 2-3 minuty. Po akceptacji poprawności danych i kwoty widniejącej na rachunku, przeprowadzamy transakcję wybierając odpowiednią formę płatności z dostępnej na stronie listy.

Jeśli jesteśmy klientem Lukas Banku lub Nordea Banku skorzystać możemy z przelewu bezpośredniego, który umożliwia zrealizowanie zapłaty bezpośrednio z naszego konta bez wypisywania danych (system to zrobi za nas). Pozostałe banki oferują szybki przelew.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry