Bluerank pozycjonuje markt.de

Agencja search engine marketing – Bluerank optymalizuje i pozycjonuje jeden z największych niemieckich portali ogłoszeniowych – markt.de.

– To już kolejny serwis z pierwszej trójki serwisów ogłoszeniowych w Niemczech, przy którym mamy okazję pracować – mówi Maciej Gałecki, CEO agencji Bluerank. Wcześniej była to kompleksowa obsługa SEO dla Quoka.de, obecnie optymalizujemy i pozycjonujemy kolejny portal ogłoszeniowy – markt.de, należący do największych i najpopularniejszych niemieckich serwisów tego typu.

Głównym założeniem projektu jest zwiększenie na stronach markt.de ruchu organicznego (tj. pochodzącego z wyszukiwarek internetowych). W tym celu prowadzone są działania optymalizacyjne w ramach samego portalu, a także zewnętrzne działania SEO, które wspomagają budowanie popularności serwisu w Sieci oraz intensyfikują jego obecność w naturalnych wynikach wyszukiwania. Bluerank pracuje nad optymalnym rozwijaniem treści markt.de i modyfikacją kodu HTML dla poprawienia indeksacji stron.

– Współpraca pomiędzy Bluerank a markt.de została nawiązana wraz z początkiem roku. Po trzech miesiącach trwania projektu można już zauważyć pierwsze sukcesy. Ruch na stronach markt.de pochodzący z Google wzrósł o 65% – mówi Jacek Tkaczuk, SEO Specialist Bluerank. I – co warto podkreślić – są to wyniki dotyczące wyłącznie tych zapytań, które nie odnoszą się bezpośrednio do marki. Udało się również dwukrotnie zwiększyć liczbę indeksowanych przez Google stron markt.de, na których publikowane są ogłoszenia, a wynik ten ciągle rośnie. Widzimy ogromny potencjał dla dalszego wzrostu – potwierdza Sang-Woo Pai, CEO markt.de. Będziemy pracować nad tym, by internetowe ogłoszenia docierały zarówno do niemieckich domów, jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Polską agencję SEO, jako głównego wykonawcę projektu, wybrano na podstawie referencji uzyskanych od jej klientów z branży e-commerce (m.in. z Niemiec i USA). – Doceniono nasze doświadczenie i sukces realizowanych przez Bluerank działań SEO dla Quoka.de – podkreśla Maciej Gałecki. Cieszy nas, że mamy kolejną możliwość by współtworzyć dobry wizerunek polskiej branży SEO na świecie.

www.markt.de

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top