Bluerank realizuje kampanię SEM na rynku rosyjskim

Bluerank, agencja specjalizująca się w marketingu w wyszukiwarkach internetowych (ang. Search Engine Marketing, SEM), realizuje kampanię w Google oraz Yandex.ru dla światowej giełdy maszyn online Mascus.ru.

Założeniem prowadzonej kampanii było uzyskanie około sześciu tysięcy kliknięć miesięcznie. Przy obowiązującym budżecie parametr ten wzrósł do około ośmiu tysięcy miesięcznie, głównie dzięki optymalizacji działań reklamowych.

Odpowiadamy za realizację tego projektu od A do Z. Przeprowadziliśmy analizę słów kluczowych, opracowaliśmy konfigurację kampanii, przygotowaliśmy teksty reklamowe i optymalizację działań – mówi Karolina Rosińska z Bluerank.

Firmy w zakresie optymalizacji działań marketingowych w wyszukiwarkach internetowych (ang. Search Engine Optimization) współpracują od dwóch lat. W Polsce Bluerank zajmuje się działaniami SEO dla mascus.pl.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry