Bluetooth Wireless Tennis with Agnieszka Radwańska

Równo z inauguracją turnieju tenisowego US Open rozgrywanego na kortach Flushing Meadows w Nowym Jorku, odbyła się też inna, bardziej wirtualna premiera. Na “półkach” sklepu iTunes firmy Apple pojawiła się bardzo nowoczesna gra “Bluetooth Wireless Tennis with Agnieszka Radwańska” na telefony iPhone.

– Udało nam się stworzyć dynamiczną rozgrywkę wieloosobową, w której posiadacze telefonów mogą grać przeciwko sobie łącząc się przez Bluetooth – przedstawia grę Piotr Pawlak, z firmy FUN and MOBILE, wydawcy gry. Do tej pory taką funkcjonalność oferowały na komórkach jedynie gry bardziej statyczne, jak warcaby czy szachy. Trzeba też dodać, że emocje sportowo-zręcznościowe czekają nas również wtedy, gdy będziemy grać samemu, czy to w trybie pojedynczego meczu czy podczas rozgrywania całego turnieju.

Gra wykorzystuje specyficzne cechy iPhone’a, jak ekran dotykowy, czy możliwość sterowania grą poprzez przechylanie telefonu w różne strony (funkcjonalność tzw. „akcelerometru”), zawiera 5000 klatek animacji postaci, trzy różne nawierzchnie do wyboru, bogatą oprawę dźwiękową, włącznie z jękami tenisistek, a kosztuje… zaledwie jednego dolara! Jak grać by wygrać, poinstruuje nas w wirtualnym szkoleniu sama Agnieszka Radwańska.

– Z tego co mi wiadomo, do tej pory jedynie Maria Szarapowa i Venus Williams miały “swoje” gry na komórki, jestem dumna z faktu, że mogłam znaleźć się w tak zacnym gronie. A że obie dziewczyny były już nr 1 na świecie, mi nie pozostaje nic innego jak pójść ich śladem – skomentowała Agnieszka Radwańska, najlepsza polska tenisistka.

Grę można pobrać bezpośrednio ze sklepu iTunes: tutaj (po kliknięciu otworzy się AppStore – o ile na komputerze zainstalowany jest iTunes).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry