Bob Marley do obejrzenia na Facebooku

Opublikowano: 12 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

„Marley”, oczekiwany od dawna film poświęcony Bobowi Marley’owi zostanie udostępniony użytkownikom Facebooka. W dzień swej oficjalnej premiery.

Film Kevina Macdonalda obejrzeć będzie można już 20 kwietnia, w dzień oficjalnej premiery produkcji. Niestety są dwa minusy: streaming przeznaczony będzie tylko dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych oraz trzeba będzie za niego zapłacić – 6,69 dolarów. Część środków pozyskanych z wypożyczania filmu w modelu wideo na życzenie przeznaczonych będzie na wsparcie dla organizacji Save the Children.

Bob Marley do obejrzenia na Facebooku 1

To nie pierwsza okazja do wypożyczenia filmu na Facebooku. W marcu 2011 roku studio filmowe Warner Bros. umożliwiło wypożyczenie filmu „Mroczny rycerz”.

Więcej informacji na facebookowej stronie filmu. Poniżej przedstawiamy trailer.

Dawid ZarazińskiBob Marley do obejrzenia na Facebooku

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.