Bogatszy vortal Urzadzamy.pl

Należący do MURATORA vortal Urzadzamy.pl wzbogacił się o serwis Dobrewnetrze.pl (www.dobrewnetrze.pl). To miejsce w internecie zostało specjalnie stworzone dla potrzeb redakcji miesięcznika „Dobre Wnętrze”.
Pozwala jej nie tylko prezentować zawartość bieżącego numeru magazynu, dzielić się gromadzonymi przez lata doświadczeniami i wiedzą, ale przed wszystkim korzystać z możliwości, jakie stwarza internet – prowadzić redakcyjny blog, zamieszczać ankiety czy bazę stylistów i architektów, współpracujących z „Dobrym Wnętrzem”. W najbliższych miesiącach vortal Urzadzamy.pl zostanie wzbogacony o dwa kolejne serwisy:  Mojemieszkanie.pl i Mjakmieszkanie.pl.

Serwis Dobrewnetrze.pl składa się z działów:

Wnętrza – prezentacje efektownych, oryginalnych wnętrz domów i mieszkań polskich i zagranicznych, pokazywanych na łamach miesięcznika „Dobre Wnętrze”
Nasi projektanci – adresy i prezentacje prac projektantów i stylistów, współpracujących z „Dobrym Wnętrzem”
Co jest modne – przegląd oferty rynkowej, najnowsze wzory i najmodniejsze trendy w wystroju wnętrz
Dekoracje – sztuka dekoracji wnętrz, aranżacje inspirowane światowymi trendami
Sztuka stołu – elegancka oprawa stołów, prezentacje różnych pomysłów i stylów
Dobre zestawy – podpowiedzi, jak zestawiać elementy wystroju wnętrz, przedmioty, dekoracje, kolory, by osiągnąć najlepszy efekt
Zapytaj stylistę – porady stylistów  „Dobrego Wnętrza”
Miejsca na zakupy – ciekawe, warte polecenia miejsca w całej Polsce, w których można kupić elementy wyposażenia i wystroju wnętrz
Życie artystyczne – fototematy: zdjęcia do wnętrz, wywiady z fotografami, rady stylisty
Targi i imprezy – aktualne informacje o wydarzeniach z dziedziny wzornictwa, architektury, sztuki użytkowej
ABC designu – hity i klasyki wzornictwa XX i XXI w prezentowane w odcinkach
Za pośrednictwem strony Dobrewnetrze.pl można zamówić prenumeratę „Dobrego Wnętrza” oraz skontaktować się w sprawie zamieszczenia reklamy w magazynach wnętrzarskich, należących do MURATORA.

Wyłącznym przedstawicielem sprzedaży powierzchni reklamowej w serwisach MURATOR S.A. jest IDMnet S.A., jeden z liderów rynku reklamy internetowej w Polsce.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top