BPSC i Incenti rozpoczynają współpracę

Na mocy umowy o współpracy firmy BPSC S.A. i Incenti S.A. oferować będą w modelu ASP pakiet wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem Impuls BPSC.

Współpraca przewiduje udostępnienie oprogramowania BPSC za pośrednictwem sieci rozległych lub Internetu. Klient korzysta w ten sposób z programów zainstalowanych w Centrum Danych Incenti. Oferta skierowana jest do odbiorców z segmentu średnich i dużych przedsiębiorstw. Decyzja o współpracy z BPSC związana jest z rozwojem internetowej wersji pakietu Impuls BPSC i rosnącą popularnością systemu. W 2001 r. decyzję o wdrożeniu oprogramowania spółki podjęło 24 polskich firm. Tym samym z systemu Impuls BPSC korzystać będzie 70 firm. Umowa z Incenti umożliwi BPSC dotarcie do szerszego grona klientów.

Współpraca z Incenti pozwoli wzmocnić dodatkowy kanał sprzedaży systemu Impuls BPSC. Korzystając z doświadczenia i zaplecza technologicznego naszego partnera będziemy w stanie rozszerzyć grono potencjalnych klientów i zwiększyć dostępność rozwiązania. Wysoka jakość centrum danych jakim dysponuje Incenti daje nam gwarancję niezakłóconego działania naszego systemu – powiedział Ignacy Miedziński, Prezes Zarządu BPSC.

Dzięki korzystaniu z modelu ASP użytkownik ma stały dostęp do centralnego serwera z zainstalowaną aplikacją systemu Impuls BPSC. Dodatkowo zapewniona jest stała archiwizacja i zabezpieczanie danych oraz usługi administrowania aplikacjami i bazą danych. Prowadzone są również konsultacje telefoniczne 24 h na dobę.

Przedstawiamy wspólnie gotowe do użytkowania rozwiązanie systemowe, które pozwala na zdalną pracę na wydajnej i efektywnej platformie. Dzięki korzystaniu z aplikacji w modelu ASP klienci będą w stanie zoptymalizować koszty eksploatacji i zmniejszyć wydatki na służby informatyczne. Decyzja o podjęciu współpracy z BPSC spowodowana była ciągle rosnącą popularnością systemu Impuls oraz powstaniem jego internetowej wersji. Jestem przekonany, że to mocny Impuls do długotrwałej współpracy – dodał Jerzy Popek, Prezes Zarządu Incenti

Długoterminowa strategia Incenti docelowo zakłada objęcie około 30% polskiego rynku usług outsourcingu informatycznego, którego wartość szacowana jest na 180 mln dolarów.

Według danych opublikowanych przez IDC (International Data Corporation), korzystanie z ASP pozwala przedsiębiorstwom zaoszczędzić od 30% do 70% kosztów budowy własnego systemu, zaś wartość europejskiego rynku ASP wzrasta w tempie 128% rocznie i osiągnie 5,8 mld dol. w 2005 r.

http://www.bpsc.com.pl
http://www.incenti.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry