Bron.pl z aplikacją Q&A opartą o Facebook.com

Grupa AMP Media przygotowała i wdrożyła w sklepie internetowym Bron.pl aplikację opartą o ideę Q&A – pytania i odpowiedzi.

Aplikacja służy do informowania znajomych poprzez serwis społecznościowy Facebook.com o zakupach dokonanych w sklepie internetowym Bron.pl, a także umożliwia zadanie pytania odnośnie produktu osobie, która dany produkt zakupiła.
 Aplikacja korzysta z funkcjonalności narzędzia „facebook connect” służącego do powiązania kont na Facebook.com z kontami klientów sklepu Bron.pl oraz do automatycznego logowania użytkownika.

 

Bron.pl z aplikacją Q&A opartą o Facebook.com 1

Za wdrożenie aplikacji Q&A odpowiedzialna jest Grupa AMP Media, która od ponad 10 lat wraz z zespołem sklepu Bron.pl skutecznie realizuje jego strategię komunikacji. Obecnie w agencji trwają prace nad rozwojem tej aplikacji oraz kolejnymi wdrożeniami nie tylko wśród klientów Grupy AMP Media.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry