Bron.pl z aplikacją Q&A opartą o Facebook.com

Opublikowano: 1 sierpnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Grupa AMP Media przygotowała i wdrożyła w sklepie internetowym Bron.pl aplikację opartą o ideę Q&A – pytania i odpowiedzi.

Aplikacja służy do informowania znajomych poprzez serwis społecznościowy Facebook.com o zakupach dokonanych w sklepie internetowym Bron.pl, a także umożliwia zadanie pytania odnośnie produktu osobie, która dany produkt zakupiła.
 Aplikacja korzysta z funkcjonalności narzędzia „facebook connect” służącego do powiązania kont na Facebook.com z kontami klientów sklepu Bron.pl oraz do automatycznego logowania użytkownika.

 

Bron.pl z aplikacją Q&A opartą o Facebook.com 1

Za wdrożenie aplikacji Q&A odpowiedzialna jest Grupa AMP Media, która od ponad 10 lat wraz z zespołem sklepu Bron.pl skutecznie realizuje jego strategię komunikacji. Obecnie w agencji trwają prace nad rozwojem tej aplikacji oraz kolejnymi wdrożeniami nie tylko wśród klientów Grupy AMP Media.

Sylwester KozakBron.pl z aplikacją Q&A opartą o Facebook.com

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.