Broń.pl ze Złotym Laurem Konsumenta

Jeden z najstarszych sklepów internetowych w polskiej sieci – sklep Broń.pl, mający już ponad 10 lat, w rok od odsłony nowej wersji serwisu, został wyróżniony Złotym Laurem Konsumenta.


– Cieszymy się,że nasza długoletnia i ciężka praca nad  rozwojem serwisu i budowaniem relacji  z klientem jest pozytywnie odbierana przez naszych użytkowników. Wspólnie z Grupą AMP Media, z którą współpracujemy od początku naszego istnienia, przygotowaliśmy nową odsłonę serwisu. Została ona już doceniona przez klientów. W dalszym ciągu jednak będziemy dbać o zadowolenie użytkowników witryny rozwijając jej funkcjonalność. Jako lider rynku staramy się zawsze być innowacyjni i zaskakiwać pozytywnie nowinkami technologicznymi czy jakością obsługi, która pomaga w lepszym poruszaniu się po serwisie i łatwym dokonywaniu zakupów. Budujemy też społeczność klientów, którzy są z nami od 10 lat – mówi Mirosław Klekot Prezes Zarządu firmy Kolter właściciela sklepu Broń.pl

Broń.pl ze Złotym Laurem Konsumenta 1Piotr Kluczewski, wiceprezes Zarządu Grupy AMP Media, dodaje: Rozwijamy ten projekt od samego początku jego istnienia wspólnie z zespołem firmy KOLTER oraz naszymi biznesowymi partnerami. Jesteśmy tym szczęśliwsi, że wspólna, długoletnia praca z firmą KOLTER owocuje kolejnym wyróżnieniem i uznaniem w oczach konsumentów.  Sądzę, że na sukces zespołów Broń.pl oraz Grupy AMP Media składa się mocne zaangażowanie w rozwój zagadnień e-commerce, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz wysoki poziom obsługi klientów, o których zadowolenie dbają pracownicy Broń.pl .

Broń.pl to sklep internetowy firmy KOLTER, którego celem jest dystrybucja artykułów strzeleckich, broni bez zezwoleń.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry