Browar Warka korzysta z systemu SAP

Opublikowano: 6 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Przy wsparciu BCC Grupa Żywiec uruchomiła system SAP w kolejnym zakładzie należącym do Grupy: w Browarze Warka. Wdrożenie to część kompleksowego przedsięwzięcia, zapewniającego wszystkim spółkom Grupy funkcjonowanie według jednolitego modelu biznesowo-informatycznego. Partnerem wdrożeniowym w całym projekcie jest BCC. W poprzednich etapach projektu system SAP uruchomiony został kolejno w Browarach Żywiec, Browarze Brackim Cieszyn, w spółce handlowo-marketingowej Grupa Handlowa, oraz w Leżajsku.

Warka korzysta z SAP w wersji 4.6C w szerokim zakresie modułów (rachunkowość finansowa, środki trwałe, zarządzanie płynnością finansową, kontroling, zarządzanie inwestycjami, gospodarka materiałowa i zaopatrzenie, planowanie i sterowanie produkcją – wraz z produkcją procesową, zarządzanie jakością, gospodarka remontowa oraz sprzedaż i dystrybucja).

http://www.bcc.com.pl

Sylwester KozakBrowar Warka korzysta z systemu SAP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.