Byss mobile tworzy aplikacje dla iPhone`ów

W odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek aplikacji dedykowanych urządzeniom mobilnym, agencja interaktywna byss utworzyła spółkę byss mobile. Firma zajmuje się tworzeniem najwyższej klasy aplikacji dla urządzeń mobilnych, głównie iPhone’ów. Działalność byss mobile nie ogranicza się tylko do jednego typu urządzeń, w planach jest realizacja projektów dla takich platform jak Android czy Symbian.

Pierwszą grą stworzoną przez byss mobile jest, dostępna już w sklepie internetowym Apple gra, LCD BUNNY, będąca wciągającą wariacją klasycznej gry „Nu pagadi!”. Kolejne programy są już przygotowywane, a ich premiery odbędą się jeszcze w tym roku.

„Smartphony stały się realną konkurencją dla notebooków i „zwykłych” telefonów komórkowych. Przy małych rozmiarach oferują rozrywkę i pomoc w pracy na podobnym poziomie jak klasyczne komputery. Sukces rynkowy iPhone’a pokazuje, że jest to bardzo obiecująca gałąź rynku.” – mówi Daniel Czapiewski, dyrektor strategiczny agencji byss. Przygotowanie gry z elementami reklamowymi lub prostej interaktywnej aplikacji na iPhone’a to dla firmy lub instytucji przepustka do setek tysięcy telefonów osób, które wyznaczają obecnie trendy – dodaje Czapiewski.

http://byss.mobi/lcd_bunny

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry