Byss.pl uruchamia portal społecznościowy dla wolontariuszy z całego świata

Agencja interaktywna byss finalizuje prace nad projektem Power of Peace – serwisem społecznościowym będącym jednocześnie wyczerpującym źródłem informacji na temat działalności prospołecznej na całym świecie. Portal jest skarbnicą wiedzy na temat ponad 150 krajów i umożliwia wgląd w problemy ludności w wybranym przez użytkownika regionie. Jest to już kolejny projekt, który agencja byss przygotowała w tym roku dla zagranicznego Klienta.

Odwiedzając www.powerofpeace.com, każdy z użytkowników może założyć darmowe konto, a następnie przeszukać wybrany przez siebie region pod kątem działających tam inicjatyw i grup. Wyszukiwarka przystosowana jest także do przeglądania niezwykle bogatych zasobów serwisu na podstawie kombinacji tych kryteriów, tak aby dostarczyć kompleksowych informacji na temat danego państwa i ułatwić użytkownikowi aktywną ingerencję w działalność prospołeczną w danym kraju.

Dla umożliwienia czynnego zaangażowania się w problemy danego regionu, stworzyliśmy specjalny system Social Net Worth Index, który służy do mierzenia wkładu użytkowników w działalność prospołeczną na świecie. Dzięki zaimplementowaniu Social Net Worth Index każdy internauta może zdobywać punkty, za podjęte przez siebie działania, zarówno on-line, jak i off-line. Punkty zobrazowane są specjalną ikoną – znakiem pokoju, a przydzielane są za takie czynności jak np. dokonanie wpisu na bloga stworzonego na swoim profilu, wgranie filmów lub zdjęć na serwer Power of Peace, czy też dokonanie dotacji wspierającej wybraną przez siebie inicjatywę. – mówi Daniel Czapiewski, dyrektor strategiczny byss.

Serwis wyposażony jest również w sklep internetowy, w którym można nabyć ekologiczne produkty nawiązujące swoim designem do różnych kultur świata, oraz książki i albumy pozwalające pogłębić swoją wiedzę na temat różnic kulturowych i obyczajowych państw globu.

Autorką idei stojącej za www.powerofpeace.com jest Sheryl Daija. Inicjatywa ma zachęcać ludzi do wspierania potrzebujących i walki z ubóstwem.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top