Byss wspiera Wydawnictwo Buchalter

W związku z przyjęciem przez czasopismo Buchalter nowej strategii, która ma na celu wzmocnienie pozycji jej tytułów w sieci, został uruchomiony serwis www.czasopismobuchalter.pl, przygotowany przez agencję interaktywną byss.
W odpowiedzi na zmieniające się trendy w konsumpcji mediów i coraz większą popularność dokumentów w wersji elektronicznej, agencja interaktywna byss przygotowała nową stronę internetową dla Wydawnictwa Buchalter. Każdy zarejestrowany użytkownik może zapoznać się z obszerną bazą publikacji, które cały czas pozostają dostępne także w wersji drukowanej. Tym samym dostęp do materiałów czasopisma stał się jeszcze łatwiejszy.

Dla uproszczenia wyszukiwania, artykuły zostały pogrupowane w odpowiednie sekcje tematyczne. Każdy, kogo interesuje rachunkowość, podatki, kadry, płace, działalność gospodarcza, interpretacje  lub akty prawne, znajdzie tutaj coś dla siebie. Aby ułatwić czytelnikom nawigację po stronie, przygotowano także specjalną wyszukiwarkę, która pozwoli w o wiele krótszym czasie wyszukać odpowiednie treści.

Do ważnych elementów witryny należy doliczyć kursy walut, kalkulatory ekonomiczne, druki rachunkowe i podatkowe, oraz rozbudowaną bazę adresową Urzędów Skarbowych oraz Organizacji Pożytku Publicznego. Dzięki temu każdy kto interesuje się finansami, będzie mógł w szybki i bardzo intuicyjny sposób odnaleźć przydatne informacje.

Warto podkreślić, że serwis został stworzony nie tylko z myślą o użytkownikach, ale również o twórcach portalu. Dzięki autorskiemu systemowi zarządzania treścią, pracownicy wydawnictwa mogą w łatwy sposób dodawać nowe artykuły, które zostały przygotowane do drukowanego wydania czasopisma. Dzięki temu na stronie systematycznie pojawiają się nowe artykuły, wypowiedzi ekspertów i odpowiedzi redakcji na poruszone przez użytkowników kwestie.
Ponadto, dla skarbników i głównych księgowych, agencja byss stworzyła specjalny serwis www.biuletynbudżetowy.pl, a z myślą o głównych księgowych szkół publicznych, niepublicznych oraz przedszkoli powstał portal www.rachunkowoscwoswiacie.pl.

www.czasopismobuchalter.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry