BZ WBK, mBank i Multibank partnerami serwisu PRnews.pl

Opublikowano: 17 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Serwis poświęcony bankowości elektronicznej PRnews.pl nawiązał współpracę z trzema bankami – Bankiem Zachodnim WBK, mBankiem oraz Multibankiem. Banki te zostały oficjalnymi partnerami serwisu. Dzięki temu wortal wzbogaci się nie tylko o treści oficjalnych komunikatów prasowych, ale również o inne, ciekawe informacje dotyczące elektronicznych kanałów dystrybucji stosowanych w tych instytucjach.

„Mam nadzieję, że do grona partnerów serwisu dołączą wkrótce inne banki. Bezpośredni kontakt ze służbami prasowymi banków niewątpliwie pozytywnie wpływa na jakość publikowanych publikacji” – mówi Michał Macierzyński z PRnews.pl. Serwis PRnews.pl działa od początku maja br. Jego głównym zadaniem jest dostarczanie informacji o szybko rozwijającej się i zmieniającej bankowości elektronicznej.

http://www.prnews.pl

Sylwester KozakBZ WBK, mBank i Multibank partnerami serwisu PRnews.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.