CA dla Agory

Rozwiązanie CA Wily Introscope do monitorowania dostępności i wydajności aplikacji webowych, z którego zdecydowała się skorzystać Agora, to obecnie jedno z najnowocześniejszych rozwiązań wchodzące w skład systemu Service Quality Management. Dzięki niemu dział IT Agory może na bieżąco monitorować działanie swoich internetowych platform.
Kontrola jakości, czyli dostępności i wydajności aplikacji webowych jest istotna wszędzie tam, gdzie Internet pośredniczy w kontakcie między usługobiorcami, a usługodawcą. Oprogramowanie CA Wily pozwala informatykom mierzyć wydajność poszczególnych aplikacji, poprawność realizacji transakcji lub jakość obsługi różnych grup użytkowników i porównywać je z umowami SLA. Wszystkie sytuacje, w których nie zostały one spełnione, są raportowane do pracowników działu IT, którzy identyfikują i diagnozują przyczynę problematycznych transakcji na podstawie bieżących danych o działaniach użytkowników. Ponadto mogą zautomatyzować zarządzanie incydentami i błędami, co pomoże zapewnić skuteczne i wszechstronne rozwiązanie.

„Ponieważ satysfakcja naszych użytkowników wynika w dużej części wprost
z realizacji umów SLA zdecydowaliśmy się na inwestycję w oprogramowanie Introscope. Dzięki stałemu monitoringowi wydajności aplikacji webowych możemy wykryć wszelkie usterki wraz z idącymi za nimi niedogodnościami dla użytkowników końcowych” – mówi Krzysztof Madejski Dyrektor IT w gazeta.pl.

„System SQM, w którego skład wchodzi między innymi CA Wily Introscope, jest pierwszym rozwiązaniem w branży, które pracuje w pętli zamkniętej i pozwala zapewnić wysoką jakość usług biznesowych świadczonych przez dział informatyki oraz ich zgodność z umowami Service Level Agreements (SLA) i najlepszymi procedurami, np. metodyką ITIL. Technologia ta jest kluczowa dla funkcjonowanie wszystkich przedsiębiorstw, w których istotną rolę odgrywa interakcja z klientem za pośrednictwem aplikacji internetowych” – podkreśla Tomasz Kręglewski z CA Wily.

www.ca.com/pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry