Centrum Edukacji Nowoczesnej szkoli z Linuxa

Opublikowano: 26 stycznia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Centrum Edukacji Nowoczesnej (CEN), jedyne jak na razie w województwie mazowieckim autoryzowane centrum szkoleniowo-egzaminacyjne Mandrakelinux rozpoczęło pierwsze kursy z Linuksa.

Kursy prowadzone są przy wykorzystaniu autorskiego programu Mandrakesoft, firmy która jest jednym z najważniejszych podmiotów zajmujących się Linuksem. Program Mandrakesoft Training jest zgodny z wymogami Linux Professional Institute (LPI) co gwarantuje, że zdobyta wiedza i umiejętności sprawdzą się w każdym systemie opartym na Linuksie.

Zadaniem programu jest szerzenie wiedzy na temat wykorzystania Linuksa jako przyjaznej platformy systemowej dla komputerów domowych i biurowych oraz serwerów sieciowych. Szkolenia prowadzone w Centrum Edukacji Nowoczesnej zajmą kursantom od jednego do pięciu dni, a ich ceny zaczynają się od 350 zł za kurs wprowadzający do Linuksa, kończą na prawie 2 000 złotych za kurs z administrowania systemem Linuks.

CEN ma prawo do szkolenia, przeprowadzania egzaminów i nadawania międzynarodowych certyfikatów potwierdzających posiadane umiejętności z dziedziny obsługi i zarządzania systemami Mandrake.

http://www.e-cen.pl

Sylwester KozakCentrum Edukacji Nowoczesnej szkoli z Linuxa

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.