Centrum Nauki Kopernik bloguje

Warbud SA – generalny wykonawca nowatorskiej inwestycji Centrum Nauki Kopernik – uruchomiła bloga poświęconego budowie tego obiektu. Jego twórcą jest GoldenSubmarine, która obsługuje Warbud S.A. w zakresie internetu od ponad 3 lat.

Założeniem uruchomionego właśnie bloga (www.warbud.pl/blog_budowy_cnk/) jest udokumentowanie budowy największego ośrodka edukacyjnego w Polsce – Centrum Nauki Kopernik. Na blogu, obok informacji dotyczących postępów w pracach budowlanych, wszyscy zainteresowani znajdą także materiały ilustracyjne oraz wideorelacje. Ciekawym uzupełnieniem będą wywiady z pracownikami budowy, którzy opowiedzą o postępach w pracach budowlanych. W niedalekiej przyszłości prace nad budową największego centrum edukacyjnego będzie można także oglądać 24 godziny na dobę. Stanie się to możliwe dzięki kamerze umieszczonej na Moście Świętokrzyskim i skierowanej na plac budowy.

Każda z osób odwiedzających stronę będzie mogła zabrać głos w sondzie na temat Centrum Nauki Kopernik. Zainteresowani przebiegiem prac nad budową będą mogli z kolei zaprenumerować newsletter oraz skorzystać z opcji RSS, który staje się coraz bardziej popularnym narzędziem wśród użytkowników Internetu.

– Centrum Edukacji Kopernik to prestiżowe przedsięwzięcie zarówno dla inwestora – Miasta Stołecznego Warszawy, jak i dla wykonawcy robót. Firmie Warbud SA zależy, aby o postępach w pracach na bieżąco informować mieszkańców Warszawy oraz wszystkich zainteresowanych. I tak powstał blog budowy. Cieszymy się, że mamy w tym swój współudział – mówi Grzegorz Krzemień, wiceprezes agencji GoldenSubmarine.

www.warbud.pl/blog_budowy_cnk

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry