Certyfikat SSL dla każdego sklepu w IAI-Shop.com

Opublikowano: 10 lutego 2011. Kategoria: Rynek.

Jedną z przyczyn dla których w sklepach internetowych nie ma obsługi SSL jest wymóg posiada numeru IP dla konkretnej domeny. Wiele platform SaaS pracuje w oparciu o jeden adres IP i nie umożliwia stosowania własnych certyfikatów SSL.

Łatwe do uruchomienia rozwiązanie problemu instalacji certyfikatu SSL wdrożył właśnie IAI-Shop.com – platforma sklepowa SaaS, obsługująca już ponad 1 200 sklepów internetowych w Polsce. Dzięki uruchomionemu systemowi zarządzania IP, każdy klient może jednym kliknięciem zamówić sobie usługę o nazwie Premium IP i otrzymać unikalny adres IP dla takiej ilości stron jakiej potrzebuje.

Jesteśmy podekscytowani ilekroć przesuwamy w górę poprzeczkę jakości i standardów obowiązujących na rynku. Szczególnie przyjemnie robi się to w obszarze bezpieczeństwa i ochrony kupujących w Internecie. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi klienci uruchomią obsługę procesu zamawiania po SSL i również, że za naszym przykładem, wszystkie firmy dostarczające platformy sklepowe umożliwią swoim klientom uruchomienie SSL i tym samym bezpieczne obsługiwanie transakcji internetowych. – komentuje Paweł Fornalski, CEO IAI S.A.

Sylwester KozakCertyfikat SSL dla każdego sklepu w IAI-Shop.com

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.