Certyfikaty SSL do 60% taniej w nowej promocji home.pl

home.pl przygotował nową ofertę promocyjną związaną z certyfikatami SSL. Teraz firmy mogą nabyć certyfikat z rabatem do 60%. Dodatkowo w ofercie home.pl pojawiła się nowość – certyfikat typu Extended Validation (EV), jeszcze bardziej zwiększający bezpieczeństwo dzięki specjalnemu potwierdzeniu wiarygodności wnioskodawcy.

Certyfikat SSL zapewnia bezpieczeństwo transmisji poufnych informacji, takich jak dane osobiste czy numery kart kredytowych. Zwiększa również wiarygodność i zaufanie do firmy, która się nim posługuje. To nieodzowny element każdej witryny, chcącej chronić dane użytkowników przesyłane za pomocą formularzy, dbać o bezpieczeństwo zakupów w sklepie internetowym czy też zapewnić poufność przesyłanych informacji biznesowych.

To dzięki niemu również najczęściej w pasku adresu przeglądarki zobaczymy “https://” czy też znak kłódki, informujący o bezpiecznym połączeniu. Badania pokazują, że internauci chętniej dokonują transakcji, zakupów czy też wypełniają formularze na stronach WWW zabezpieczonych certyfikatem SSL.

Teraz w ofercie home.pl certyfikaty renomowanych firm GeoTrust oraz RapidSSL można nabyć w atrakcyjnych cenach. Podstawowy certyfikat RapidSSL to wydatek (tylko) 99 zł netto. Rabaty dla bardziej zaawansowanych certyfikatów sięgają nawet 60%.

Ważną nowością jest również rozszerzenie oferty home.pl o certyfikat typu Extended Validation (EV), który stanowi jedną z najsilniejszych i najlepiej rozpoznawalnych form zabezpieczenia strony WWW. Jego główną zaletą jest prezentacja certyfikatu w przeglądarce – użytkownik odwiedzający zabezpieczoną witrynę zobaczy charakterystyczny pasek adresu (przykładowo w przeglądarce Internet Explorer 7+ będzie on wyróżniony na zielono). Kompleksowy proces weryfikacji podmiotu wnioskującego, wraz z weryfikacją telefoniczną, daje gwarancję współpracy z wiarygodnym partnerem biznesowym. W promocji “Bezpieczne strony” certyfikat TrueBusinessID EV można nabyć w cenie 799 zł netto.

Certyfikat SSL to nie tylko rzetelne zabezpieczenie transmisji danych na stronach WWW. Poprawia on również wizerunek przedsiębiorcy, który w oczach potencjalnych klientów staje się w ten sposób solidnym partnerem biznesowym. Przy wyborze certyfikatu warto więc rozważyć również ten aspekt. – dodaje Robert Paszkiewicz, kierownik produktu w home.pl.

Promocja trwa do 30 grudnia 2009 roku.

http://home.pl/promocje/bezpieczne

Wpisy promowane

Wydarzenia

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku
30.06.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry