Cinkciarz.pl rozpoczyna działalność w USA

Opublikowano: 25 sierpnia 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Cinkciarz.pl poinformował o otwarciu biura w Chicago w Stanach Zjednoczonych. Jednocześnie spółka rozszerza ofertę i zapowiada wejście na rynek usług finansowych. Za pośrednictwem serwisu będzie można przekazywać również przekazy pieniężne i płatności. 

Uruchomienie usług dla obywateli USA planowane jest na 2016 r., po uzyskaniu niezbędnych licencji w poszczególnych stanach. W nowym biurze spółki pracę znajdą m.in. osoby odpowiedzialne za rozwój biznesu i prowadzenie działań z zakresu marketingu i PR.

Cinkciarz.pl_logoPlanujemy dotrzeć z usługami do wszystkich mieszkańców Stanów Zjednoczonych, którzy wymieniają waluty oraz mają dostęp do rachunków online. Potrzeby klientów w tym zakresie są uniwersalne. Jesteśmy przekonani, że chcieliby oni realizować transakcje szybko, wygodnie i bezpiecznie. Ważne są także konkurencyjne kursy. Taką możliwość zamierzamy im przedstawić. Zależy nam również na wzmacnianiu relacji biznesowych z naszymi partnerami w USA. Przygotowujemy się również do zintensyfikowania działań promocyjnych za oceanem – powiedział Kamil Sahaj, dyrektor działu marketingu Cinkciarz.pl.

 

Sylwester KozakCinkciarz.pl rozpoczyna działalność w USA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.