Cinkciarz.pl włącza obsługę kart płatniczych

Opublikowano: 23 lipca 2018. Kategoria: Rynek. Tagi:

Portal finansowy Cinkciarz.pl właśnie umożliwił opłacanie przekazów pieniężnych kartami kredytowymi i debetowymi.

Cinkciarz.pl włącza obsługę kart płatniczych 1Portal finansowy Cinkciarz.pl do oferowanych wcześniej możliwości opłacania transakcji z wykorzystaniem przelewu bankowego lub środków zgromadzonych w portfelu walutowym dołączył kolejną metodę płatności. Właśnie włączył funkcję szybkiego oraz intuicyjnego opłacania przekazów pieniężnych z wykorzystaniem kart płatniczych (debetowych oraz kredytowych) w tym najpopularniejszych: Visa, Visa Electron, Mastercard i Maestro. Usługa jest już dostępna we wszystkich krajach, na terenie których są świadczone usługi finansowe w ramach portalu Cinkciarz.pl.

Cinkciarz.pl dostarcza usługę internetowej wymiany walut klientom indywidualnym i biznesowym. Dostęp do usług serwisu ułatwiają aplikacje mobilne na najpopularniejsze systemy operacyjne. Firma należy do organizacji SWIFT, zrzeszającej banki oraz instytucje finansowe. Firma jest partnerem m.in. Chicago Bulls.

Dawid ZarazińskiCinkciarz.pl włącza obsługę kart płatniczych

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.