Cinkciarz.pl z aplikacją na smartwatche Pebble

Cinkciarz.pl udostępnił aplikację na smartwatche Pebble. Narzędzie umożliwiać ma szybkie i wygodne przeglądanie kursów walut dostępnych w ofercie spółki. Jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją. Dostarczamy najświeższe informacje w biurze, domu czy w podróży — przekonują przedstawiciele firmy.

pebble_photoAplikacja Cinkciarz.pl dla Pebble prezentuje kurs kupna i sprzedaży dowolnej waluty z oferty serwisu w relacji z polskim złotym. Została przygotowana dla dwóch platform: Basalt (Pebble Time oraz Time Steel) oraz Chalk (Pebble Time Round). Użytkownikom zegarków udostępniono dwa rozwiązania. Pierwszym jest dedykowana aplikacja (tzw. watchapp), dla której kursy par walutowych są odświeżane manualnie.

Szybkie i wygodne przeglądanie kursów walut umożliwia druga opcja – watchface, czyli tarcza zegara. Dane dla niej aktualizują się automatycznie co 3 minuty. Prezentowane waluty rotują. Zmiana widocznej pary następuje co 5 sekund. Korzystający z aplikacji mogą też swobodnie nawigować między parami walutowymi. Od godz. 21 do godz. 7, aplikacja przechodzi w tryb zmniejszonej aktywności. Kursy odświeżane są wtedy co godzinę, a zmiana wyświetlanej waluty odbywa się co 1 minutę. Wydłuża to czas działania baterii zegarka.

Co sprawiło, że Cinkciarz.pl jako pierwszy polski serwis wymiany walut skupił swoją uwagę na Pebble?

Udostępnienie aplikacji na Pebble jest elementem polityki, do której zdążyliśmy już przyzwyczaić naszych użytkowników: jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją. Bardzo ważne jest dla nas, aby sprawić, że proces wymiany walut był dla naszych użytkowników jak najwygodniejszy. W tym wypadku dostarczymy im najświeższych informacji w biurze, domu czy w podróży – powiedział Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

Pebble to kolejna platforma, na którą Cinkciarz.pl udostępnia swoje oprogramowanie. Serwis wymiany walut wprowadził swoje aplikacje na najważniejsze mobilne systemy operacyjne (Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry), a także Apple Watch i Android Wear. Narzędzia firmowane przez spółkę są też dostępne na wszystkich najpopularniejszych markach telewizorów Smart TV.

Smartwatche Pebble są kompatybilne z systemami operacyjnymi iOS i Android. Po zainstalowaniu dedykowanej aplikacji mobilnej obsługującej zegarek, aplikację Cinkciarz.pl można pobrać z poziomu telefonu.

 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku
30.06.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry