CIRE w portalu Gazeta.pl

Opublikowano: 7 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Na mocy umowy podpisanej przez Agencję Rynku Energii SA z Agora SA CIRE.pl dostarcza portalowi Gazeta.pl informacje dotyczące rynków energii.

W ramach współpracy na stronach Gazeta.pl publikowane są wybrane wiadomości z serwisu informacyjnego, komunikaty z centrum prasowego, tematy tygodnia oraz rozmowy CIRE.

Współpraca ma za zadanie z jednej strony wzbogacenie serwisu gospodarczego Gazeta.pl o informacje z polskiego rynku energii, a także popularyzację tego tematu wśród użytkowników jednego z największych polskich portali. Z drugiej strony CIRE.pl liczy na pozyskanie nowych użytkowników, którzy chcieliby poszerzać swoją wiedzę o energetyce.

Zespół CIRE.pl nie zapomniał także o innych serwisach chcących wzbogacić swoją zawartość o najnowsze informacje ze świata energetyki. Mogą one zamieszczać u siebie wiadomości dostępne w 4 kanałach RSS – coraz popularniejszym formacie wymiany danych opartym o XML, posiadającym wsparcie w najnowszych wersjach najpopularniejszych przeglądarek internetowych oraz we wszystkich technologiach tworzenia stron WWW.

CIRE.pl jest istniejącym od 1998 roku i należącym do Agencji Rynku Energii S.A. portalem rynków energii. Według najnowszych danych, w czerwcu 2005 portal CIRE.pl, odwiedziło ponad 42 tys. użytkowników generując ponad 760 tys. odsłon (źródło: Badanie Megapanel PBI/Gemius 06/2005).

http://www.cire.pl

Sylwester KozakCIRE w portalu Gazeta.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.