Citydom24.pl – wyszukiwarka nieruchomości na mapie

Jeśli potrzebujesz mieszkania, zapomnij o starych nawykach, ogłoszeniach gazetowych i formularzach do wypełniania w internecie. W oparciu o mapy Targeo serwis Citydom24.pl wprowadza nowy sposób wyszukiwania ofert.
Teraz dzięki dynamicznej nawigacji w wyszukiwarce lokali w serwisie Citydom24.pl http://mapa.citydom24.pl szybko zdefiniujesz swoje potrzeby i precyzyjnie wybierzesz najciekawsze spośród ofert. Twórcy serwisu wpadli na świetny pomysł, jak – szukając wymarzonego mieszkania – sprawnie przejrzeć oferty. Zapomnijcie o formularzach, w które mozolnie wpisywaliście liczbę pokoi, widełki cenowe czy określaliście powierzchnię mieszkania, aby dostać listę nic nie znaczących wyników.

Zatem, gotowi do biegu? Start! Cel: własne mieszkanie. Kryteria: wielkość, liczba pokoi, cena, położenie.

Citydom24.pl - wyszukiwarka nieruchomości na mapie 1

Interfejs na mapie nieruchomości w serwisie Citydom24.pl wydaje się bardzo ascetyczny i nie zdradza od razu swoich prawdziwych możliwości. Przy pomocy sterowanych myszką 3 suwaków definiujesz oczekiwania, wybierając powierzchnię (w metrach od 20 do 200), liczbę pokoi (od 1 do 10) oraz cenę, jaką chcesz zapłacić (od 100 tys. do 2 mln zł).

– Jeszcze nigdy tak szybko i precyzyjnie, nie można było znaleźć mieszkania przy pomocy… 3 prostych suwaków na mapie. Proste rozwiązania są zawsze zaskakujące, ale to one są najskuteczniejsze – mówi Rafał Mikołajczak, prezes zarządu Indigo Sp. z o.o., współtwórcy platformy Targeo.

Zaczynamy. Mapę Warszawy oraz innych miast w całej Polsce pokrywa siatka kwadratów, w których widnieje liczba oznaczająca ilość ofert. Po kliknięciu na interesujący nas rejon, otrzymujemy interaktywny spis ofert. Lista zawiera nazwy ulic, powierzchnie mieszkania bądź domu i liczbę pokoi. Obok pojawia się cena wraz z ceną za metr kwadratowy. Ale to nie wszystko. Najechanie myszką na wybraną nieruchomość podświetla na mapie ulicę, przy której się ona znajduje. Ikona aparatu fotograficznego oznacza, że przy ofercie jest zdjęcie, które można od razu podejrzeć. W końcu po kliknięciu na wybraną ofertę trafiamy do serwisu Citydom24.pl, gdzie użytkownik dostaje pełną informację: dokładny opis mieszkania i kontakt do agencji pośrednictwa sprzedającej tę nieruchomość.

Wiemy, że użytkownicy serwisów internetowych z ofertami lokali nie do końca są usatysfakcjonowani. – mówi Anna Szczepankowska, prezes zarządu City24 Polska Sp. z o.o.  –  Interaktywna mapa ofert na serwisie Citydom24.pl odpowiada na wszystkie oczekiwania. Udostępniamy absolutnie innowacyjne podejście do wyszukiwania i wizualizacji rezultatów.

www.mapa.citydom24.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry