Click Shop od home.pl zmienia panel zarządzania sklepem

Rozwiązanie eCommerce dostępne dla klientów home.pl – Click Shop – zyskało nowy panel zarządzania sklepem internetowym, który teraz jest dostępny również w wersji Responsive Web Design. Dodano również wersję angielską systemu.

nowy_panel_1

Nowy panel administratora to kolejna funkcjonalność obok aplikacji mobilnej Click Shop, która pozwala na bardziej czytelny i łatwiejszy w obsłudze dostęp do funkcji e-sklepu. Użytkownik nie musi już powiększać i przesuwać ekranu, aby administrować aplikacją. Obecnie wszystkie obrazki, treści i menu dostosowują się do parametrów wyświetlania każdego urządzenia. Dodatkowo wprowadziliśmy anglojęzyczną wersję narzędzia, co pozwoli zaoferować Click Shop klientom zagranicznym – powiedział Tomasz Andrzejczuk, kierownik marketingu produktu e-commerce z home.pl .

Obecnie z rozwiązania Click Shop korzysta ponad 6,5 tys. sklepów internetowych, platforma działa w modelu SaaS. Koszty korzystania z rozwiązania rozpoczynają się już 20 zł miesięcznie dla mniejszych sklepów internetowych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry