Click5 w finale Flashforward Film Festival 2006

Przygotowany przez agencję serwis internetowy MD Extreme md-extreme.pl, promujący markę Mountain Dew został nominowany w kategorii ‘Commerce’, w której rywalizuje, między innymi, z kanadyjską stroną należącej do koncernu Honda marki Acura. Warto dodać, że Click5 jest jedyną polską agencją reprezentowaną na tegorocznym Flashforward Film Festival.

W kategorii ‘Commerce’ jury nagradza serwisy o nowatorskich, efektywnych i efektownych interfejsach wykorzystujących technologię Flash, których zadaniem jest wspieranie sprzedaży oraz promocji produktów i usług.

Wśród 60 nominowanych w 15 kategoriach znalazły się serwisy, minisite’y oraz gry wykonane dla takich firm jak: Reebok, Converse, Volvo, Ikea, Timberland czy Samsung.

Nie jest to pierwsza nominacja Click5 za serwis md-extreme.pl w przeglądach reklamowych. Już wcześniej firma zdobyła statuetkę Klubu Twórców Reklamy, otrzymała wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Reklamy ‘Złote Orły’. Znalazła się także wśród finalistów zeszłorocznego Golden Drum International Advertising Festival w słoweńskim Portorożu.

Flashforward Conference i towarzyszący jej Flash Film Festiwal to prestiżowy cykl spotkań profesjonalistów wykorzystujących technologię Macromedia Flash. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń w zakresie projektowania i budowy aplikacji oraz serwisów internetowych opartych o techniki animacyjne, a także prezentacja najlepszych prac mijającego roku. Poprzednie edycje konferencji zgromadziły ponad 20000 uczestników. Tegoroczna, piętnasta edycja odbędzie się w Seattle, w dniach 27 lutego – 3 marca.

‘Nominacja dla serwisu md-extreme.pl na Flashforward Film Festival cieszy nas szczególnie. Już wcześniej odbieraliśmy nagrody środowisk reklamowych w kraju i zagranicą, tym razem spotkaliśmy się z wyrazami uznania środowiska specjalistów technologii Flash. Wierzymy, że 1 marca nasze powody do zadowolenia będą jeszcze większe’ – powiedział Adam Nieszporek, Interactive Art Director Click5.

http://www.md-extreme.pl

http://www.click5.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry