CNN International z YouTube

CNN International nawiązało współpracę z portalem YouTube, która pozwoli opinii publicznej wziąć udział w relacjach ze Światowego Forum Ekonomicznego w Davos.

Równolegle do relacji telewizyjnych i online na temat forum, CNN wraz z YouTube będzie zbierać komentarze widzów na temat administracji Obamy i jej wpływu na światową gospodarkę.

Główna korespondentka CNN do spraw międzynarodowych Christiane Amanpour nagrała specjalny klip dostępny pod adresem www.youtube.com/davos, w którym zapowiada debatę „Dateline Davos: Obama’s World” i zachęca użytkowników YouTube do nadsyłania swoich odpowiedzi na pytanie: „Czy administracja Obamy będzie miała wpływ na poprawę sytuacji na świecie w 2009 roku?” Najlepsze komentarze zostaną wyemitowane na antenie CNN International w ciągu tygodnia relacji z Davos.

Amanpour poprowadzi również dyskusję panelową pt. „Dateline Davos: Obama’s World”, w której udział wezmą: brytyjski minister spraw zagranicznych David Miliband, dyrektor generalny Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA) Mohammed El Baradei, premier Kenii Raila Odinga i francuski minister spraw zagranicznych Bernard Kouchner.

„Jeszcze nigdy opinia publiczna nie maiła tak dużo do powiedzenia w sprawie tego jak światowi przywódcy radzą sobie z kryzysem finansowym. Nasza współpraca z YouTube daje widzom możliwość zabrania głosu w debacie” powiedział Mike McCarthy, wiceprezes CNN International.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top