Co z tym wyruszamy.pl?

Strona wyruszamy.pl, mająca być, jak zapowiadano, głównym kanałem sprzedaży spółki Rainbow Tours, nie działa. Sprawa jest dość tajemnicza. I trochę zabawna.

Wyruszamy.pl był (?) jednym z kluczowych kanałów dystrybucji produktów Rainbow Tours. Dziś, po wpisaniu adresu w przeglądarce, naszym oczom ukazuje się… oferta kupna domeny. Brzmi znajomo? Nie tak dawno podobną przypadłość okazywał adres empik.com. Mówiono wtedy o możliwym ataku hakerów. Najprawdopodobniej jednak ktoś zapomniał zapłacić za używanie domeny…

Atak hakerów wyklucza zdecydowanie Anna Bębnowska z działu marketingu Rainbow Tours. Zresztą, jej zdaniem wszystko jest w porządku. Owszem, wyruszamy.pl już się nam przed oczyma nie pojawi. Powinniśmy jednak zostać przekierowani na travelovo.pl, stronę portalu, z którym wyruszamy.pl miało się połączyć. Ale jakoś tak po cichu? Bez żadnej publicznej informacji? Bez naturalnego w takim przypadku medialnego szumu?

Rozmowa kończy się apelem o… podesłaniu tekstu informacji przed publikacją. W celu zapoznania się oczywiście. No cóż, można i tak.

A może po prostu ktoś znów zapomniał uregulować należności? Ale to już zupełnie inna historia…

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry