Co z tym wyruszamy.pl?

Opublikowano: 22 sierpnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Strona wyruszamy.pl, mająca być, jak zapowiadano, głównym kanałem sprzedaży spółki Rainbow Tours, nie działa. Sprawa jest dość tajemnicza. I trochę zabawna.

Wyruszamy.pl był (?) jednym z kluczowych kanałów dystrybucji produktów Rainbow Tours. Dziś, po wpisaniu adresu w przeglądarce, naszym oczom ukazuje się… oferta kupna domeny. Brzmi znajomo? Nie tak dawno podobną przypadłość okazywał adres empik.com. Mówiono wtedy o możliwym ataku hakerów. Najprawdopodobniej jednak ktoś zapomniał zapłacić za używanie domeny…

Atak hakerów wyklucza zdecydowanie Anna Bębnowska z działu marketingu Rainbow Tours. Zresztą, jej zdaniem wszystko jest w porządku. Owszem, wyruszamy.pl już się nam przed oczyma nie pojawi. Powinniśmy jednak zostać przekierowani na travelovo.pl, stronę portalu, z którym wyruszamy.pl miało się połączyć. Ale jakoś tak po cichu? Bez żadnej publicznej informacji? Bez naturalnego w takim przypadku medialnego szumu?

Rozmowa kończy się apelem o… podesłaniu tekstu informacji przed publikacją. W celu zapoznania się oczywiście. No cóż, można i tak.

A może po prostu ktoś znów zapomniał uregulować należności? Ale to już zupełnie inna historia…

Dawid ZarazińskiCo z tym wyruszamy.pl?

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.