Co z tym wyruszamy.pl?

Strona wyruszamy.pl, mająca być, jak zapowiadano, głównym kanałem sprzedaży spółki Rainbow Tours, nie działa. Sprawa jest dość tajemnicza. I trochę zabawna.

Wyruszamy.pl był (?) jednym z kluczowych kanałów dystrybucji produktów Rainbow Tours. Dziś, po wpisaniu adresu w przeglądarce, naszym oczom ukazuje się… oferta kupna domeny. Brzmi znajomo? Nie tak dawno podobną przypadłość okazywał adres empik.com. Mówiono wtedy o możliwym ataku hakerów. Najprawdopodobniej jednak ktoś zapomniał zapłacić za używanie domeny…

Atak hakerów wyklucza zdecydowanie Anna Bębnowska z działu marketingu Rainbow Tours. Zresztą, jej zdaniem wszystko jest w porządku. Owszem, wyruszamy.pl już się nam przed oczyma nie pojawi. Powinniśmy jednak zostać przekierowani na travelovo.pl, stronę portalu, z którym wyruszamy.pl miało się połączyć. Ale jakoś tak po cichu? Bez żadnej publicznej informacji? Bez naturalnego w takim przypadku medialnego szumu?

Rozmowa kończy się apelem o… podesłaniu tekstu informacji przed publikacją. W celu zapoznania się oczywiście. No cóż, można i tak.

A może po prostu ktoś znów zapomniał uregulować należności? Ale to już zupełnie inna historia…

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry