Codipay – nowy system płatności mobilnych

Dziś miał premierę system płatności mobilnych Codipay. Czym chce się wyróżnić? Codipay nie jest kolejnym wirtualnym portfelem, który musimy doładowywać. Dzięki zastosowaniu rozwiązania MasterCard Mobile środki będą pobierane bezpośrednio z powiązanej z rachunkiem bankowym karty.

codipay-

Po utworzeniu konta w systemie jesteśmy proszeni o powiązanie z kontem naszej karty bankowej. Później możemy przystąpić do zakupów – do zawarcia transakcji wystarczy zeskanowanie kodu QR z kupowanego przedmiotu i zatwierdzenie jej PINem. Wkrótce system będzie obsługiwał również płatności z użyciem technologii NFC.

Wiele lat doświadczeń związanych z wdrażaniem systemów oferujących płatności internetowe oraz bezpieczeństwa transakcji i ochrony kart płatniczych pozwala mi stwierdzić, że Codipay stanowi przełom na rynku płatności mobilnych w Polsce. Cieszę się, że Cardprotec S.A. bierze udział w tak wyjątkowym przedsięwzięciu – powiedział Piotr Owczarek, prezes zarządu Codipay oraz Cardprotec.

Spółka CodiLime zrealizowała projekt od strony technologicznej. Cardprotec korzystając z wieloletnich doświadczeń prezesa firmy Piotra Owczarka (m.in. twórcy systemu Dotpay) odpowiada za działania z zakresu business development oraz bezpieczeństwa.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry