COMARCH-CDN w programie Microsoft Office JDP

Opublikowano: 30 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma Microsoft poinformowała o przyłączeniu firmy COMARCH-CDN do międzynarodowego programu Office & XDocs ISV Joint Development Program, mającego na celu przygotowanie aplikacji pod kątem działania z najnowszą, przygotowywaną obecnie, wersją Microsoft Office.

Firma COMARCH-CDN została nominowana do programu przez Tomasza Bochenka, dyrektora generalnego polskiego oddziału firmy Microsoft, jako jedyna firma z Europy Wschodniej. Celem działań firmy COMARCH-CDN i Microsoft jest optymalizacja współpracy systemu CDN OPT!MA z najnowszym pakietem Microsoft Office. Zadaniem COMARCH-CDN będzie opracowanie mechanizmów integracji, wykorzystując technologię SOAP, XDOCS oraz Team Services. Na połączeniu pakietu biurowego
z system do zarządzania małą i średnią firmą skorzystają przede wszystkim Klienci – otrzymają nowoczesny, zintegrowany pakiet oprogramowania.

W skali globalnej w programie Office & XDocs ISV Joint Development Program bierze udział 25 firm z całego świata.

Sylwester KozakCOMARCH-CDN w programie Microsoft Office JDP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.