Comarch rozwija NBPortal.pl

Comarch podpisał z Narodowym Bankiem Polskim kolejną umowę na rozwój oraz utrzymanie Portalu Edukacji Ekonomicznej NBP, który jest największą w Polsce i unikalną w skali światowej ekonomiczną platformą edukacyjną. Od początku istnienia z NBPortal.pl skorzystało ponad 4,5 miliona użytkowników.
Podpisana umowa jest kontynuacją wieloletniej współpracy pomiędzy Comarch a NBP w zakresie utrzymania i rozwoju portalu. Na mocy umowy Comarch odpowiedzialny jest za rozwój infrastruktury, a także nieprzerwane i bezbłędne funkcjonowanie NBPortal.pl oraz jego pomocniczych stron  tematycznych. Poza utrzymaniem portalu umowa przewiduje również bardzo mocny rozwój usług multimedialnych i interaktywnych utwierdzających pozycję platformy w świecie Web2.0.

– Duże portale internetowe to jeden z głównych nurtów rozwoju naszego systemu Comarch CMS. Dzięki zastosowanym w nim rozwiązaniom architektonicznym klasy Enterprise, możliwe jest uzyskanie bardzo dużej wydajności oraz stabilności rozwiązania, jakże istotnych przy portalach promowanych przez instytucje zaufania publicznego. Stawiamy również na nowatorstwo, zastosowane rozwiązania klasy Web2.0 już niedługo będą cieszyły nawet najbardziej wymagających użytkowników – komentuje Sławomir Gierek, Consulting Manager CRM i Portale, Dział Konsultingu Sektora Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia, Comarch SA.

Narodowy Bank Polski jest bankiem centralnym Rzeczypospolitej Polskiej. Oprócz podstawowego celu, do którego został powołany, a więc utrzymania stabilnego poziomu cen, realizuje on szereg innych przedsięwzięć. Jednym z takich obszarów jest inicjacja działań edukacyjnych i informacyjnych z zakresu ekonomii i finansów. Celem, do którego dąży NBP, jest pogłębienie wiedzy ekonomicznej Polaków poprzez umożliwienie im dostępu do źródeł wiedzy na temat gospodarki. W ten sposób NBP przyczynia się również do wyrównywania szans w dostępie do edukacji.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry