ComArch został członkiem GSM Association

Opublikowano: 10 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

ComArch został członkiem Stowarzyszenia GSM skupiającego kluczowych producentów i dostawców oprogramowania na potrzeby GSM, a także największych na świecie operatorów telefonii komórkowej. Dzięki członkostwu w Stowarzyszeniu ComArch uzyskuje bezpośredni dostęp do informacji o najnowszych technologiach stosowanych w GSM i możliwość zabierania głosu w debacie na temat przyszłości komunikacji bezprzewodowej.

ComArch został członkiem Stowarzyszenia jako dostawca aplikacji informatycznych, systemów billingowych i systemów bezpieczeństwa. Status ComArch w Stowarzyszeniu to Associate Member, tytuł, jaki przysługuje twórcom platform z rodziny GSM (GSM, GPRS, EDGE and 3GSM). Celem firm należących do Stowarzyszenia jest uczestnictwo w kształtowaniu i budowanie globalnej platformy sieci bezprzewodowej GSM.

http://www.comarch.pl

Sylwester KozakComArch został członkiem GSM Association

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.