Comperia rozpoczyna współpracę z Gratka.pl i KRN.pl

Opublikowano: 5 kwietnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Comperia, porównywarka finansowa, rozpoczęła współpracę z serwisami wydawanymi przez Polskapresse pod marką Gratka.pl oraz z serwisem KRN.pl. Na tych serwisach zostaną dodane narzędzia do porównywania ofert finansowych, głównie kredytów hipotecznych.

comperialeadSerwis Gratka.pl, według danych Megapanel (styczeń 2013) odwiedza prawie 1,9 miliona użytkowników miesięcznie, co czyni go jednym z najpopularniejszych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. KRN z ponad 200. tys. użytkowników znajduje się na 18 miejscu. Serwisy te odwiedzają ludzie, którzy szukają nieruchomości lub samochodów. W sposób naturalny znaczna część z nich będzie poszukiwała także finansowania tych zakupów – powiedziała Mirella Gralla, odpowiedzialna za program partnerski ComperiaLead.

Z programu partnerskiego ComperiaLead korzysta już ponad 1 500 wydawców, głównymi partnerami są wyborcza.biz, pb.pl, forbes.pl, oferty.net, domiporta.pl czy podatki.biz.

Sylwester KozakComperia rozpoczyna współpracę z Gratka.pl i KRN.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.