ComputerLand doceniony

Opublikowano: 5 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

ComputerLand zajął drugą lokatę w sondażu przeprowadzonym przez Instytut Badania Opinii i Rynku Pentor na najlepszą Spółkę Giełdową Roku 2001. Sondaż przygotowano na zlecenie Pulsu Biznesu wśród 159 specjalistów rynku kapitałowego: analityków giełdowych, doradców inwestycyjnych, maklerów. Specjaliści wywodzili się z domów i biur maklerskich, towarzystw ubezpieczeniowych, funduszy emerytalnych, inwestycyjnych i powierniczych, departamentów kapitałowych banków oraz z firm konsultingowych. Oceniano osiągnięty sukces, kompetencje zarządu, perspektywy rozwoju, relacje z inwestorami. Obiektem analizy było 218 spółek notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

ComputerLand został oceniony przez 79,5% specjalistów jako najlepiej znana spółka giełdowa 2001 roku. 86,6% specjalistów uznało kompetencje zarządu Spółki za najlepsze pośród ocenianych spółek giełdowych, zaś 77,7% uznało, że ComputerLand ma największe perspektywy rozwoju. Aż 71,4% specjalistów poleca ComputerLand swoim klientom, natomiast sukces spółki w 2001 roku doceniło 75,2%.

http://www.computerland.pl

Sylwester KozakComputerLand doceniony

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.