ComputerLand SA – umowy z Invest Bankiem SA

Opublikowano: 27 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Zarząd ComputerLand SA poinformował, iż w dniu 25 marca 2002 roku pomiędzy Spółką a Invest Bank SA zostały podpisane umowy na wdrożenie scentralizowanego systemu informatycznego Banku – Sanchez/Profile – system transakcyjny wraz z interfejsem graficznym użytkownika oraz Polski Suplement autorstwa ComputerLand i Księgę Główną Banku opartą o Oracle Financials.

Umowy zostały zawarte na kwotę 21,5 mln złotych netto. Wartość podpisanych umów stanowi ponad 10% wartości kapitałów własnych ComputerLandu. Projekt będzie realizowany na przestrzeni 2002 i 2003 roku.

Projekt w całości będzie realizowany przez specjalistów ComputerLandu, którzy stanowią najliczniejszy zespół konsultantów wdrożeniowych i programistów systemu Profile w Europie, posiadających dodatkowo unikalne i przekrojowe kompetencje w tej dziedzinie. Liczebność i kompetencje zespołu, jak również inwestycje poczynione w jego rozwój, pozwalają Spółce ComputerLand prowadzić jednocześnie wiele tego typu projektów. System Sanchez/Profile działa w Polsce w
Kredyt Banku SA, BPH PBK SA (zarówno w dotychczasowym Banku BPH jak i PBK) i Inteligo.

http://www.computerland.pl

Sylwester KozakComputerLand SA – umowy z Invest Bankiem SA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.